Od 3D vizualizace k realizaci interiéru

Rozhodnete-li se realizovat interiér podle návrhu interiérového designéra, máte dvě možnosti. Provést celou akci vlastními silami nebo využít jedné z nabízených služeb a přenechat dozor nad realizací nám. Vyhnete se tak celé řadě problémů, neboť Vám zajistíme autorský dozor po celou dobu realizace, výběr realizačních firem i nákup nábytku a bytových doplňků. Máte tak zajištěno, že skutečný interiér bude odpovídat vizualizacím v našem návrhu.

1 Od 3D vizualizace k realizaci interiéru1a Od 3D vizualizace k realizaci interiéru

V případě přístavby rodinného domu v Plzni se majitelé rozhodli s námi spolupracovat i při realizaci vlastního interiéru. Jak se liší skutečnost od původních vizualizací, můžete srovnat sami. Vizualizace vidíte v levém sloupci, fotografie interiéru po realizaci potom ve sloupci pravém.

Při vlastní realizaci jsme především kladli důraz na to, aby vše, co je pevně spojené s interiérem, věrně odpovídalo projektu. Odstíny barev, lišty kolem stěn, tloušťka spár v koupelně i barva spárovací hmoty jsou detaily, které dotvářejí interiér. Samozřejmostí je také velmi dobré provedení všech řemesel. Špatně udělaný silikon ve sprchovém koutě nebo kolem umývadel dokáže pokazit jinak dobře řemeslně zvládnutou koupelnu.

Majitelé projevili přání mít v obývacím pokoji velkou knihovnu. Nechali jsme proto podle vlastního návrhu vyrobit otevřenou knihovnu, do které bylo potřeba zakomponovat atypicky umístěná okna. Jak si můžete na fotografiích všimnout, v interiéru jsme z časových důvodů použily některé původní kusy nábytku, které později majitelé vyměnění za kusy vyspecifikované v projektu. Některé kusy nábytku zatím chybí úplně. Zbývající pokoje jsou prakticky dokončeny.

Pro úspěšnou realizaci každého projektu je vždy nejdůležitější příprava a plánování. Jak dobře společně uděláme přípravu, tak dobře proběhne vlastní realizace. Těším se na naše společné projekty.

2 Od 3D vizualizace k realizaci interiéru2a Od 3D vizualizace k realizaci interiéru

3 Od 3D vizualizace k realizaci interiéru3a Od 3D vizualizace k realizaci interiéru

4 Od 3D vizualizace k realizaci interiéru4a Od 3D vizualizace k realizaci interiéru

5 Od 3D vizualizace k realizaci interiéru5a Od 3D vizualizace k realizaci interiéru

6 Od 3D vizualizace k realizaci interiéru6a Od 3D vizualizace k realizaci interiéru

Komentáře nejsou povoleny.