Ceník – bytové interiéry

Ceník - interiérový design

1. schůzka – nezávazná konzultace 1,5hod Zdarma

Navštívíme Vás a prohlédneme si prostory, které se budou  upravovat. Zjistíme, k jakým účelům chcete místnost využívat, Váš styl, požadavky a finanční rozpočet. Doporučujeme nachystat si fotografie, výstřižky z časopisů nebo jiné materiály, které nám pomohou poznat Vaše představy.

Účelem schůzky je zjistit, jaké barvy, materiály a styl nábytku se Vám nejvíce líbí. Čím přesnější představu nám dáte v průběhu první schůzky, tím snadnější bude další spolupráce a volba stylu a barev v celé místnosti.

Tato konzultace je bezplatná a nezavazuje žádnou stranu k další spolupráci.

Pokud máte zájem o další spolupráci, firma sarah interiérový design vypracuje písemnou cenovou nabídku, kterou vám zašleme ke schválení.
Před zahájením jakýchkoliv prací na vypracování návrhu interiéru je potřeba uhradit zálohu ve výši 75% z celkové částky. Sazba za vypracování návrhu interiéru jedné místnosti se pohybuje v rozmezí od 8 000,- do 15 000,- Kč dle velikosti místností a náročnosti projektu. Zároveň je v ceně zahrnuta 2., 3. a 4. schůzka s návrhářkou.

2. schůzka – zaměření místnosti 1,5hod

Po zaplacení zálohy zaměříme Vaše prostory. Zaznamenáme si rozmístění oken, dveří, radiátorů, zásuvek a vodoinstalaci. Zjistíme specifika a omezení pro daný prostor.

3. schůzka – koncept návrhu 1,5hod

Návrhářka přinese vypracovaný koncept návrhu, který se skládá ze dvou částí:
a/ celý 3D model Vašeho prostoru – rozmístění nábytku a vybavení místnosti
b/ vzorky použitých materiálů

Seznámíme Vás s  projektem, který máte možnost vidět v 3D perspektivě a zcela zařízený interiér. Tato vizualizace umožňuje představit si konkrétně jak bude budoucí interiér vypadat a působit.
Vzorkovnice materiálů jsou konkrétní vzorky bytových textilií – čalounění, sedaček, židlí, vzorky závěsů, záclon, tapet a koberců nebo jiných podlahových krytin, fotografie nábytku, osvětlení a dalších bytových doplňků z katalogů a vzorky nátěrových barev. K dispozici budou další možnosti obměny jednotlivých položek.
Cílem této schůzky je rozhodnout o všech jednotlivých komponentech, které budou ve Vašem interiéru použity. Po Vašem schválení všech vybraných položek, sestavíme finální vzorkovnici a konečný projekt.

4. schůzka

Po zaplacení zbývajících 25% z celkové ceny za vypracování návrhu interiéru Vám na 4. schůzku přineseme a předáme celý projekt, který sestává z těchto částí:

  • 3D vizualizace budoucího interiéru
  • Technická zpráva o budoucím interiéru – včetně potřebných výkresů
  • Seznam zařizovacích předmětů včetně dodavatelů
  • Celkový rozpočet interiérů

Dodatečné náklady

Dodatečná schůzka na Vaše přání je: 1 300,- Kč/za první hodinu, každá další 600,- Kč /hod.

Realizace návrhu interiéru bytového prostoru

Pokud se rozhodnete zadat realizaci návrhu firmě sarah interiérový design, vypracujeme podrobný plán realizace, který obsahuje časový harmonogram, přesný rozpočet za provedené práce a zakoupení vybavení (nábytku a doplňků) včetně ceny za řízení celého projektu. Pokud s tímto časovým harmonogramem a cenovým rozpočtem souhlasíte, vypracuje firma sarah interiérový design smlouvu o dílo a zahájí realizaci projektu.

Další variantou realizace je, že si zařízení můžete nakupovat sami a v případě zájmu Vám návrhářka poskytne asistenční službu při nákupu: 400,-Kč/hod.

Těšíme se na budoucí spolupráci