Ceník – homestaging

Ceník služeb Home Stagingu a postup naší spolupráce s klientem

Rozhodli jste se využít služeb Home Stagingu pro úspěšný, rychlý a výnosný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti.

Nejdříve se tedy s námi zkontaktujete a telefonicky se domluvíme na základních informacích o Vaší nemovitosti: kde se nachází, její velikost, stáří, v jakém je stavu, za jakou cenu ji chcete prodat nebo pronajmout, zda je v nabídce realitní kanceláře a jak dlouho, zda někdo projevil zájem a dohodneme si termín schůzky na Home Staging.

Základní Home Stagingová konzultace – 2 hodiny 3000,- Kč
Co můžete očekávat během této konzultace?

Nejdříve Vám stručně vysvětlíme celý proces Home Stagingu, jeho výhody při prodeji a běžné zásady při provádění Home Stagingu.

V průběhu konzultace s Vámi projdeme celou nemovitost a začneme provádět úpravy a změny v jednotlivých místnostech. Průběžně Vám budeme sdělovat další tipy a rady, jaké úpravy budou mít největší efekt a nejlépe zapůsobí na zájemce o koupi Vaší nemovitosti.

Navrhované úpravy si můžete provést buď sami nebo se rozhodnete, abychom Vám je udělali my po dohodě s Vámi. Zda bude úprava provedena v ten samý den nebo bude nutno domluvit další termín, záleží mimo jiné na stavu Vaší nemovitosti.

Pokud bude Home Staging dokončen v ten samý den, bude Vám účtována sazba
1300,- Kč za každou další hodinu po uplynutí prvních dvou hodin základní konzultace.

V případě, že nebude možné provést úpravy během jednoho dne – z důvodu stěhování nábytku, dodání potřebného vybavení apod., dohodneme se s Vámi na konečné ceně za další práce.

Po první konzultaci a provedení základního Home Stagingu sami okamžitě uvidíte změny, které udělají velmi dobrý první dojem na kupujícího a pomohou mu představit si jak by právě tady chtěl bydlet.

Dodatečné služby spojené s Home Stagingem:

  • Tipy a rady, kde výhodně nakoupit bytové doplňky nebo nábytek. Po dohodě a odsouhlasení zařízení s Vámi je možno Vám jej zakoupit.
  • Kontakty na spolehlivé řemeslníky, kteří Vám mohou provést drobné opravy
  • Profesionální fotografie pro prezentaci Vaší nemovitosti k prodeji nebo pronájmu určené pro realitní kanceláře, internetové stránky, noviny.

Cena za zhotovení 10ks fotografií 600,- Kč

Těšíme se na budoucí spolupráci.