Komerční prostory

Cukrárna a kavárna Bukovský v Brně

Cukrarna_a_kavarna_Bukovsky_Brno

Otec se synem se rozhodli otevřít cukrárnu a kavárnu Bukovský v Brně. Vhodné prostory se jim naskytly po bývalé restauraci. Z původního interiéru bylo ponecháno veškeré zařízení pevně spojené se stavbou včetně židlí a stolů. Požadavkem však bylo vytvořit nový světlý komerční prostor cukrárny a kavárny. Vnést do interiéru květinový motiv bylo požadavkem nových majitelů.

Více o projektu…


Návrh interiéru Hůlkárny v Brně

navrh_interieru_hulkarny_v_brne_h1_0

Majitelé internetového obchodu s vycházkovými holemi www.hůlkárna.cz se rozhodli pro vybudování prodejny, kde si bude zákazník vybírat hůl na vlastní oči. Krásné zboží nás okamžitě oslovilo a rádi jsme přijali nabídku na vytvoření jejich první prodejny.

Více o projektu…


Návrh konceptu poboček Čedok – Outvia v Praze a Olomouci

2

Cestovní kancelář Čedok nás oslovila, abychom pomohli změnou interiéru podpořit novou koncepci prodeje dovolených v dceřiné společnosti OUTVIA. Základním požadavkem na interiér bylo odstranění pultového prodeje. Vytvořit prostor, kde bude uvolněná atmosféra a umožní pohyb prodejcům i zákazníkům. V pobočkách OUTVIA jsou katalogy postupně nahrazovány on-line komunikaci na tabletech a monitorech. Zákazník měl vybrané pouze logo a červenou barvu jako základ budoucích poboček, ostatní zůstalo na nás.

Více o projektu…


Návrh a realizace rekonstrukce bistra v Plzni

bistro_kolaz

Další návrh a realizace rekonstrukce a interiéru komerčního prostoru, tentokrát Bistro U Kentaura v Plzni. Nově zrekonstruovaný business areál Republikánská nabízí nejen kancelářské a výrobní prostory, ale i zázemí, kde se setkává svět kanceláře se světem výroby.  Jak to tam chodí a o co jde v dobrém bistru za nás řekl Pavel MAURER http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/maurer/_zprava/zajdete-na-jidlo-do-bistra-je-to-unisex-vyzyva-pavel-maurer–1429453

Přijďte se podívat na vlastní oči.


Návrh designu interiéru pekárny – cukrárny v Sušicích

Návrh designu interiéru pekárny – cukrárny v Sušicích

Majitelé pekařské a cukrářské výroby v Sušicích nás oslovili s požadavkem na návrh interiéru své prodejny, která se nachází v historické části města. Nabízejí zde kvalitní produkty vyráběné z kvalitních surovin a chtěli v prodejně zákazníkům vytvořit odpovídající prostředí. www.cupeko.cz

Požadavkem investora bylo vytvořit interiér s kombinací dřeva a černého kovu s tím, aby v interiéru prodejny vyniklo především prodávané zboží, tedy pečivo a zákusky.


Návrh designu restaurace – galerie Artamo, Plzeň

Návrh designu restaurace – galerie Artamo, Plzeň

Investor se rozhodl pro celkovou rekonstrukci domu s tím, že v přízemí domu vybuduje restauraci, která bude sloužit jako zázemí pro různé kulturní události a setkání v Plzni. Současně má sloužit jako výstavní galerii pro umělce. Od počátku bylo majitelovou vizí, že výborná kuchyně podpoří celkový kulturní zážitek z návštěvy restaurace.

Při zpracování projektu jsme od počátku museli brát do úvahy požadavek na vysokou variabilitu prostoru, kde budou probíhat různé akce – vernisáže, menší hudební produkce, promítání filmů, křty knih, …


Projekt realizace cukrárny a kavárny v Kroměříži

Interiérový design, cukrárna a kavárna, Kroměříž

Od investora jsme dostali zadání zrealizovat cukrárnu a kavárnu na 50m2 prázdného komerčního prostoru a to včetně zázemí pro hosty a personál a rozšíření kapacity o venkovní posezení. Cukrárna s kavárnou měly mít příjemnou a pohodovou atmosféru.

Realizace zahrnovala výběr dodavatelů jednotlivých technologických zařízení (obslužný pult, vitríny, lednice, mrazící skříně, kávovar), klimatizace, nábytku a doplňků až po celkové vybavení (sklo, nádobí), včetně vizuální prezentace ( nabídkový list, označení zákusků, označení provozovny).


Kosmetický salon, Prostějov

Interiérový design, Kosmetický salon, Prostějov

„Vytvořit příjemné prostředí pro mé klientky.“ To bylo zadání projektu – design kosmetického salonu. „ Zákaznice chtějí nejen perfektní kosmetické služby, ale zároveň mají pro sebe dvě hodiny volna a relaxace a ty chtějí strávit v příjemném a pohodlném prostředí.“