Design bytové interiéry

Moderní obývací pokoj – Kroměříž

Moderní obývací  pokoj – Kroměříž

Návrh obývacího pokoje vycházel z požadavků majitelů – moderní obývací pokoj s minimem nábytku, malým pracovním stolem, velkou pohovkou a do prostoru zakomponovat původní křeslo.


 

Interiér dámského pokoje v Kroměříži

Interiér dámského pokoje v Kroměříži

Po odchodu dětí zůstal v bytě studentský pokoj, který sloužil pouze k občasnému přespání a hlavně jako odkladiště různých věcí. Majitelka se rozhodla pro kompletní proměnu pokoje, který bude sloužit jako její pracovna, ale zároveň to bude i hostinský pokoj.


 

Rekonstrukce domu v Holešově

Rekonstrukce domu v Holešově - 1. Obývací prostor

„Máme rádi barvy, hlavně zelenou a žlutou, máme rádi dřevo a rádi bychom měli pěkný, sladěný a útulný interiér našeho domu,“ řekli nám mladí majitelé se dvěma dětmi. „Dům však potřebuje rekonstrukci, protože je potřeba jeho proměna z komerčních prostor na rodinný dům, finance jsou omezené.“ Domluvili jsme se na rekonstrukci přízemí a koupelny v patře.


 

Interiér rodinného domu ve Zlíně

obyvaci_pokoj_2

„Máme rádi, když je přiznán materiál – dřevo je dřevo, plast je plast a kov je kov“ byla první slova majitelů rozestavěného rodinného domu. „Chceme světlý interiér, ale také trochu barevný“ byla další podmínka. Prostor navrhnout vzdušný, ale útulný.


 

Návrh interiéru bytu v rodinném domě v Brně

2. Obývací pokoj

Majitelé rekonstruovaného bytu v rodinném domě nás oslovili v průběhu hrubé stavby, abychom jim zařídili jejich bydlení. Přednost dávají přírodním materiálům, barvám a pocitu útulnosti. Požadavkem byl moderní, ale ne studený interiér.


 

Interiér bytu 3 + kk v Praze

Interiér bytu 3 + kk v Praze

Mladí manželé před narozením prvního dítěte nás oslovili, abychom jim zařídili byt. „Máme rádi barvy, ale zároveň potřebujeme dostatek úložných prostor a chceme zachovat určitou vzdušnost bytu. Máme rádi funkční, jednoduché věci a pohodlné sezení.“ Na základě těchto „omezení“ jsme navrhli interiér nově zrekonstruovaného bytu v centru Prahy.


 

Dětský pokojíček pro holčičku – Plzeň 

Dětský pokojíček pro holčičku – Plzeň, realizace - design bytové interiéry.

Malý pokoj v blízkosti kuchyně byl přeměněn na dětský pokojíček pro právě narozenou holčičku. Majitelé měli představu jednoduchého pokoje, který bude sloužit pro ukládání oblečení a hraček malé holčičky. Zároveň, aby pokoj sloužil po celou dobu předškolního věku a bylo využito současného zařízení – dětská postel a rohový kus nábytku, které mají po starších dětech.


 

Moderní kuchyně s ostrůvkem, Kroměříž

Moderní kuchyně s ostrůvkem, Kroměříž

Majitelka domu měla jasnou představu o své nové kuchyni. „Chci ji mít červenou s ostrůvkem, který bude zároveň sloužit k posezení u okna. Aby byla moderní, nadčasová,  kvalitní a nejlépe v lesku.“


 

Rekonstrukce přízemí rodinného domu – Litvínov

Rekonstrukce přízemí RD – Litvínov

Kompletní rekonstrukce přízemí v rodinném domě byla opravdu od podlahy. Z původního zařízení byly ponechány pouze dvě kožené sedací soupravy.


 

Koupelna – Nýřany

Koupelna - Nýřany

Majitelé zrekonstruovali celý dům a jako poslední zůstala koupelna. Do poměrně malého prostoru se šikmým stropem chtěli umístit sprchový kout, vanu, dvě umyvadla a úložné prostory. Majitelé mají rádi přírodní materiály – kámen, béžové odstíny a požadovali nadčasovost koupelny.


 

Design bytu 2 + 1, Brno

Design bytu 2 + 1, Brno

„Mám byt, ale vůbec nevím jak ho dát dohromady a kde začít.“ S těmito slovy nás uvítala mladá majitelka bytu. Dlouho jsme si o jejích představách povídali a společně navrhli budoucí bydlení.


Kuchyně s jídelním koutem, Valašské Meziříčí

Interiérový design, kuchyně s jídelním koutem, Valašské Meziříčí

Požadavkem investora bylo spojení a kompletní rekonstrukce kuchyně s jídelním koutem a současně vytvoření oddechové části s krbem. Do interiéru chtěl majitel zakomponovat křesla a pohovku, které prošly renovací.

Reference klienta


Pracovna a pokoj pro hosty, Kroměříž

1. Interiérový design, pracovna a pokoj pro hosty, Kroměříž

Mladí manželé s malým dítětem se rozhodli jeden z pokojů zařídit jako pokoj, který bude sloužit jako pokoj pro hosty a zároveň jako pracovna. Prioritou bylo vytvořit dostatek úložného prostoru pro knihy. Zároveň řešit úložné prostory pro návštěvy. Pokoj se nachází v domě s pultovou střechou. Strop pokoje se směrem od dveří k oknu zvyšoval a prostor nepůsobil příjemně.


Obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž

Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž

Majitelka domu se rozhodla k radikální změně svého obývacího pokoje. Po zakoupení bílé sedací soupravy se nemohla rozhodnout jak dále a oslovila nás se svým požadavkem na vytvoření útulného a moderního obývacího pokoje.

Reference klienta


Ložnice, Přerov

Interiérový design, ložnice, Přerov


Design pokoje, Kroměříž

Interiérový design, pokoj, Kroměříž