Interiér bytu 3 + kk v Praze

Zajímavý přízemní byt má z obývacího pokoje východ na terasu do zahrady a chodbu v bytě, která je prosvětlena okny ze dvora domu. V celém prostoru jsou klenbové stropy. Dřevěné podlahy jsou v dekoru dubu a nové jsou i bílé dveře a okna.
Pro zachování světlosti prostoru jsme se rozhodli ponechat základní bílou výmalbu a celý byt oživit barevnými kusy nábytku a drobnější barevnou výmalbou v barvách červená – oranžová – fialová.
V obývacím pokoji stojí červené křeslo a v kuchyni jsou červené židle. Oranžová barva na skle kuchyňské linky a fialová jako záda skříně, kterou jsme zároveň zaplnili otvor ve stěně. Ostatní kusy nábytku jsou bílé – přírodní dub – černá.
Všechny barvy jsou opět použity na úložných skříních v dlouhé chodbě. Barevné kusy nábytku tvoří solitéry a chodba se stává zajímavá, ale zároveň poskytuje dostatek úložných prostor.
Ložnice v kombinaci fialovo – béžové barvy je doplněna puntíkatou tapetou s dětským koutkem. Budoucí dětský pokoj nyní slouží jako hostinský a byl zařízen s minimálními náklady z původního nábytku majitelů.
Byt je v současnosti téměř zařízen, obýván a brzy přineseme fotografie z nového interiéru.

01 obývací pokoj - Interiér bytu 3 + kk v PrazeInteriér bytu 3 + kk v Praze03 obývací pokoj - Interiér bytu 3 + kk v Praze04 chodba - Interiér bytu 3 + kk v Praze05 chodba - Interiér bytu 3 + kk v Praze06 chodba - Interiér bytu 3 + kk v Praze07 ložnice - Interiér bytu 3 + kk v Praze08 ložnice - Interiér bytu 3 + kk v Praze09 ložnice - Interiér bytu 3 + kk v Praze10 hostinský pokoj - Interiér bytu 3 + kk v Praze11 hostinský pokoj - Interiér bytu 3 + kk v Praze