Obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž

1. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž2. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž

Majitelka žila sama se svým dospělým synem a jediným požadavkem bylo zachování nové bílé sedací soupravy a původní podlahy.

Po konzultaci bylo rozhodnuto o barevném ladění – fialová- šedá-bílá. Kvalitní teakový jídelní stůl a pohodlné sezení umožňuje pozvat velké příbuzenstvo ke stolu. Konferenční stolek tentokrát ve světlém teaku zajímavě kontrastuje s moderní sedací soupravou. Místo koberce byla použitá kůže, která je majitelkou velmi oceňována svou jednoduchou údržbou.

Polštářové provedení sedací soupravy umožňuje barevně ladit interiér např. dle ročního období. Na jaře byl proveden barevný restyling prostoru, kde dominantní barvou se stala světle zelená barva, která zcela změnila pocit z interiéru.

Reference klienta

3. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž4. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž5. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž6. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž7. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž8. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž9. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž10. Interiérový design, obývací pokoj s jídelnou, Kroměříž