Restyling (proměna)

Proměna / restyling rodinného domu – Zlínský kraj

Proměna / restyling rodinného domu – Zlínský kraj

„Chceme zachovat veškerý nábytek, zařídit dva pokoje, které budou sloužit jako hostinské při návštěvách dětí s rodinami. Celý dům potřebujeme vymalovat a vytvořit v něm příjemné bydlení.“ Tak znělo zadání od majitelů domu, kteří jsou již v důchodovém věku, ale s positivním přístupem k životu.  Pustili jsme se do toho!


Proměna bytu v Praze

Proměna interiéru bytu v Praze, po proměněProměna interiéru bytu v Praze, před proměnou

Šetřit finance, ponechat majitelům část původního zařízení s jejich historií a přesto vytvořit nový návrh interiéru, to je úkolem restylingu – proměny bytu.


Restyling obývacího pokoje s jídelním koutem v Brně

Interiérový design - Restyling obývacího pokoje s jídelním koutem v Brně

Rodina s odrostlými dětmi se rozhodla, že po mnoha letech jejich obývací pokoj s jídelním koutem potřebuje oživit. Na změny si sami netroufali a s poměrně velmi malým rozpočtem na restyling se nás rozhodli oslovit. Jejich požadavkem bylo zachovat maximum věcí, rozmístit obrazy a vytvořit galérii z osobních fotografií rodiny.


Restyling obývacího pokoje a ložnice v Kroměříži

Interiérový design - Restyling obývacího pokoje a ložnice v Kroměříži

„Nemám už na to nervy stále něco zkoušet, aby byl byt útulnější. Máme velký starodávný nábytek, který zabírá spoustu místa, ale je to rodinná  památka. Nechci úplně moderní interiér, ale chci ho oživit, dodat mu pohodu!“ s takovými slovy nás přivítala majitelka bytu.

Zadání bylo jednoduché, zachovat původní nábytek, obrazy a celému interiéru dát pohodu, klid a lad, ale neztratit autentičnost rodiny.